Akcan yapı
Akcan basında biz
HABERLER

KAYIOBA KONAKLARI 1.ETAP AÇILIŞ TÖRENİ

Akcan Yapı olarak Nilüfer Kayapa mevkiinde 3+1 ve 3+1 dubleks tipte 39 daire ve sosyal donatı alanlarından oluşan Kayıoba Konakları 1. Etap projemizin açılışını gerçekleştirdik. Bu heyecanlı ve mutluluk verici günde bizleri yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize çok teşekkür ederiz.


YAPI YAŞAM FUARINDAYDIK

11-15 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleşen olan Rising City Gayrimenkul Fuarı'nda 4.salon, 418 No'lu stantta yerimizi aldık. Projelerimizde yer alan daireleri birbirinden avantajlı faiz oranları ve uygun fiyat garantisiyle satışa sunduk. Fuar boyunca bizleri ziyaret eden tüm misafirlere göstermiş oldukları ilgi ve alaka için çok teşekkür ederiz.


KAYIOBA KONAKLARI

Akcan Yapı’nın çağdaş konut ve kalite anlayışı ile hayata geçirdiği Kayapa Kayıpoba Konakları projemizi tüm detayları ile inceleyebileceğiniz, ön talep ve lansmana özel fiyatlardan faydalanabileceğiniz Kayıoba Konakları web sitemiz yayında girmiştir.


HUZUR DOLU RUBERU PALACE

Hayatın içinde ve huzurla “yüz yüze” bir yaşamın hayal olmadığı Ruberu Palace projemizde sizlere yeni bir web sayfası ile tekrar merhaba diyoruz. Size uygun ödeme koşulları ile, hemen taşınabileceğiniz Yıldırım’da bir saray konforu ile yükselen Ruberu Palace ile ilgili bilmek istediğiniz her şeyi web sayfamızdan takip edebilirsiniz.
YENİ WEB SAYFAMIZ YAYINDA

Akcan Yapı güvencesi ve kalitesini yaşayarak öğrenenlerin ve yeni projelerinin tüm ayrıntıları ile verildiği web sitemiz www.akcanyapi.com.tr yenilenen yüzü ile yayında. Biten ve devam eden projelerimizden, size özel ödeme koşulları ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
GENİŞ YAŞAM OLANAKLARI

SOSYAL DONATI ALANLARI

YEŞİL ALAN
İLETİŞİME GEÇİN

KAMPANYA VE AVANTAJLARIMIZDAN FAYDALANMAK
İÇİN BİZE İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKINIZ.