Akcan basında biz
HABERLER

YEMYEŞİL DÜNYA İÇİNDE SİZE ÖZEL BİR HAYAT İÇİN KAYIOBA KONAKLARI 5. ETABIMIZIN YAPIMINA BAŞLADIK.

Bursa'nın hızla gelişen bölgesi Nilüfer Kayapa'da yapımına başladığımız Kayıoba Konakları 5, çağdaş mimariye sahip 2 bloğu, 3+1 ve 3+1 dubleks olmak üzere 2 tipte tasarlanan konforlu daireleri ve ayrıcalıklarla dolu sosyal donatı alanlarıyla yaşamınıza yeni öyküler katmak için yükseliyor.


KAYIOBA KONAKLARINA YOĞUN İLGİDEN DOLAYI 4. ETABA BAŞLANDI

Nilüfer Kayapa mevkiinde yapımına başladığı Kayıoba Konakları projesine gösterilen yoğun ilginin karşılığında 4. Etap yapımına başladık. 3+1 bahçe, arakat ve dubleks seçenekli daireler, ortak sosyal donatı alanları ve yeşil alanlarıyla Kayıoba Konakları 4. Etap yeni bir yaşam vaat ediyor…KAYAPA’NIN GÖZDESİ KAYIOBA KONAKLARI 3. ETAP YAPIMINA BAŞLANDI

Nilüfer Kayapa’nın gözdesi Kayıoba Konakları projesine gösterilen yoğun ilgi sebebiyle 3. Etap yapımına başladık. Dubleks dairelerin modern çizgisinin yanı sıra konforlu tasarımıyla beğeni toplayan projemizle hayallerinizdeki eve kavuşacaksınız.


KAYIOBA KONAKLARI 2. ETAPTA YAŞAM BAŞLADI

Kayapa Kayıoba Konakları hak sahiplerine konutları teslim edildi. Akcan Yapı olarak, Kayıoba Konakları sakinlerine aileleri ve sevdikleriyle sağlık ve mutluluk dolu bir yaşam dileriz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler…


KAYIOBA KONAKLARI 2. ETAP PROJESİ AÇILIŞI YAPILDI

Nilüfer Belediyesi Başkan Vekili Feridun Uyruk’un katılımıyla gerçekleştirilen açılış törenimizle; Kayapa mevkiindeki yapılanmadaki Akcan Yapı farkını göstermiş olduk. Değerli misafirlerimize heyecan ve gurur verici bu mutlu günümüzü bizimle paylaştıkları için teşekkür ederiz.


KAYIOBA KONAKLARI 1.ETAP AÇILIŞ TÖRENİ

Akcan Yapı olarak Nilüfer Kayapa mevkiinde 3+1 ve 3+1 dubleks tipte 39 daire ve sosyal donatı alanlarından oluşan Kayıoba Konakları 1. Etap projemizin açılışını gerçekleştirdik. Bu heyecanlı ve mutluluk verici günde bizleri yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize çok teşekkür ederiz.


YAPI YAŞAM FUARINDAYDIK

11-15 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleşen olan Rising City Gayrimenkul Fuarı'nda 4.salon, 418 No'lu stantta yerimizi aldık. Projelerimizde yer alan daireleri birbirinden avantajlı faiz oranları ve uygun fiyat garantisiyle satışa sunduk. Fuar boyunca bizleri ziyaret eden tüm misafirlere göstermiş oldukları ilgi ve alaka için çok teşekkür ederiz.


KAYIOBA KONAKLARI

Akcan Yapı’nın çağdaş konut ve kalite anlayışı ile hayata geçirdiği Kayapa Kayıpoba Konakları projemizi tüm detayları ile inceleyebileceğiniz, ön talep ve lansmana özel fiyatlardan faydalanabileceğiniz Kayıoba Konakları web sitemiz yayında girmiştir.


HUZUR DOLU RUBERU PALACE

Hayatın içinde ve huzurla “yüz yüze” bir yaşamın hayal olmadığı Ruberu Palace projemizde sizlere yeni bir web sayfası ile tekrar merhaba diyoruz. Size uygun ödeme koşulları ile, hemen taşınabileceğiniz Yıldırım’da bir saray konforu ile yükselen Ruberu Palace ile ilgili bilmek istediğiniz her şeyi web sayfamızdan takip edebilirsiniz.
YENİ WEB SAYFAMIZ YAYINDA

Akcan Yapı güvencesi ve kalitesini yaşayarak öğrenenlerin ve yeni projelerinin tüm ayrıntıları ile verildiği web sitemiz www.akcanyapi.com.tr yenilenen yüzü ile yayında. Biten ve devam eden projelerimizden, size özel ödeme koşulları ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
GENİŞ YAŞAM OLANAKLARI

SOSYAL DONATI ALANLARI

YEŞİL ALAN
İLETİŞİME GEÇİN

KAMPANYA VE AVANTAJLARIMIZDAN FAYDALANMAK
İÇİN BİZE İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKINIZ.